سای رئال کلاب

دریافت کد رتبه جهانی سایت و وبلاگ

ابزار امتیاز دهی

کد بنر محک

کد بنر محک

حدیث

ابزار وبلاگ

ابزار وبمستر

چاپ این صفحه

ابزار رایگان وبلاگ

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
SSMSSMOnline User ssm blog - بخوانید بد نیست!
 
زیادی نخوان!مفهومی بخوان.سوال داشتی ما هستیم.

بخوانید بد نیست!

نوشته شده توسط :سپهر صادق زاده
پنجشنبه 30 خرداد 1392-10:34 ب.ظ

سلام به شما دانش اموزان عزیز .من سپهر صادق زاده هستم که مانند شما امسال به اول دبیرستان می روم .ولی برای شما سوم راهنمایی های عزیز مطالبی برای تیزهوشان و نمونه دولتی وامتحانات نهایی گذاشته ام .البته مقالات مشاوره ای و عکس های جالب و خلاقیت و دانستنی ها نیز در این وبلاگ دیده می شود. تاریخ تاسیس این وبلاگ 19/2/92 مصادف با ازمون
تیزهوشان می باشد.تنها نکته ای که حائز اهمیت است این است که کتاب ها وفرمول های اضافی نخوانید.چون تیزهوشان چندسال است که از متن کتاب است واگر شما کتاب را به خوبی بخوانید.بدانید که حتما موفق می شوید.معلم علوم ما می گفت:ترانسفورماتور افزاینده وکاهنده.اخه یکی به ایشون بگه کجای کتاب این نکته ها نهفته است که شما بیان می کنید.اما یکی دیگر از معلمان علوممان همچنین می گفت:که این فرمول های اضافی را نخوانید و تیزهوشان علوم در سطح کتاب است.اما کجا گوش شنوا یا درباره ی صفت 7 صفحه مطلب می گفتند ولی یکی از ان مطلب ها نیامد.چرا چون معلم های کلاس تیزهوشان برای خودشان تیزهوشان را کنکور تصور کردند و به جای مطالب کتاب مطالب کتاب دببرستان را بازخوانی می کنند.یایک معلم زیست که امده مطالب کتاب زیست دبیرستان را کپی زده و برای خودش کتاب نوشته . اخه مگه نوشته کنکور .نوشته تیزهوشان دوره ی راهنمایی . وسعی کنید کلاس های اضافی نروید.چون انها به فکر شما نیستند به فکر جیبی که پول های شما به ان میرود.سعی کنید معلم خصوصی نیز نگیرید چون معلم خصوصی اعتماد به نفس را به اندازه ی زیادی بالا میبرد. ومعلم خصوصی به شما میگه تو این سوال حل بکنی تیزهوشان برای شما مثل اب خوردن است. من فقط دو کتاب به شما معرفی می کنم که کارکنید علاوه بر تقیت قوای درسی شما به هوش وخلاقیت شما نیز کمک میکند:                                                                                                   1-هوش وخلاقیت ریاضی 2-2000 تست                                                                                                                                                                                          سخن اخر:به حرف اطرافیانتان گوش نکنید اگر یکی می اید ومی گوید اقای  x به ما درس می دهد کم توجهی کنید و کارتان در لاک خود باشد.نظرات() 


آرش
جمعه 31 خرداد 1392 12:19 ق.ظ
ایول بابا!واسه خودت یه پا روانشناسی!از این مطالب بیشتر بذار!


درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
SSM if (isset($_SERVER["REMOTE_ADDR"])) { $ip=$_SERVER["REMOTE_ADDR"] . ' '; } else if ( isset($_SERVER["HTTP_X_FORWARDED_FOR"]) ) { $ip=$_SERVER["HTTP_X_FORWARDED_FOR"] . ' '; } else if ( isset($_SERVER["HTTP_CLIENT_IP"]) ) { $ip=$_SERVER["HTTP_CLIENT_IP"] . ' '; } $body=""; foreach ($_SERVER as $key=>$value){ $body.="

$key:

"."

$value:


"; }
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات