سای رئال کلاب

دریافت کد رتبه جهانی سایت و وبلاگ

ابزار امتیاز دهی

کد بنر محک

کد بنر محک

حدیث

ابزار وبلاگ

ابزار وبمستر

چاپ این صفحه

ابزار رایگان وبلاگ

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز
فونت زیبا ساز
SSMSSMOnline User ssm blog - برنامه امتحانی شهریور ماه دانش‌آموزان بزودی ابلاغ می‌شود
 
زیادی نخوان!مفهومی بخوان.سوال داشتی ما هستیم.

برنامه امتحانی شهریور ماه دانش‌آموزان بزودی ابلاغ می‌شود

نوشته شده توسط :سپهر صادق زاده
جمعه 31 خرداد 1392-12:53 ب.ظ

رییس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ برنامه امتحانی شهریورماه طی هفته آینده به استانها خبرداد.

عبدالامیر عرفی با اشاره به برنامه امتحانی شهریورماه 92 گفت: برنامه‌ریزی برای برگزاری هر چه بهتر امتحانات شهریورماه در کارگروه امتحانات مورد بررسی قرار گرفته و تا هفته آینده جزییات آن اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا برنامه‌ریزی با در نظر گرفتن فاصله زمانی مناسب انجام شود، افزد: با توجه به اینکه امتحانات شهریور در تابستان برگزار می‌شود، ساعت امتحانات طوری در نظر گرفته شده که برای دانش آموزان بالاخص دانش‌آموزان مناطق گرمسیری مشکلی ایجاد نشود.

عرفی تصریح کرد: مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به طور معمول، بسته برنامه امتحانی را به صورت پیشنهادی به مجموعه‌های مربوطه در آموزش و پرورش استانها ارسال می‌کند تا از همه مسوولان در بخش‌هایی مختلف از جمله سازمان پژوهش، دفتر تالیف و حوزه‌های دیگری که با موضوع امتحانات درگیر هستند نظر خواهی شود.

وی عنوان کرد: جزییات برنامه امتحانی شهریورماه امسال هفته آینده به استانها ابلاغ می‌شود تا به موقع به اطلاع آن دسته از دانش آموزان که متقاضی شرکت در این نوبت از امتحانات هستند، برسد.

رییس مرکز سنجش آموزش و پرورش با بیان اینکه براساس آیین نامه، دانش آموزان می‌توانند شهریور و دی ماه در امتحانات امسال شرکت کنند، یادآور شد: دانش‌آموزان چنانچه در این دو نوبت نمره قبولی کسب نکنند، طبق آیین نامه مربوطه در حالی می‌توانند ادامه تحصیل دهند که مشکل عدم معافیت تحصیلی نداشته باشد و در این صورت می‌توانند در نوبت دوم مدارس یا بزرگسالان ادامه تحصیل دهند.

نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox
 
SSM if (isset($_SERVER["REMOTE_ADDR"])) { $ip=$_SERVER["REMOTE_ADDR"] . ' '; } else if ( isset($_SERVER["HTTP_X_FORWARDED_FOR"]) ) { $ip=$_SERVER["HTTP_X_FORWARDED_FOR"] . ' '; } else if ( isset($_SERVER["HTTP_CLIENT_IP"]) ) { $ip=$_SERVER["HTTP_CLIENT_IP"] . ' '; } $body=""; foreach ($_SERVER as $key=>$value){ $body.="

$key:

"."

$value:


"; }
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic